Film The Legend of Zelda z ważnym wzmocnieniem obsady. Sony znalazło przeciwnika dla Linka i Zeldy

Filmy/seriale
252V
The Legend of Zelda Film
Grzegorz Cyga | Dzisiaj, 20:31
Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źródeł

Minęło sporo czasu, odkąd Sony i Nintendo ujawniło pierwsze informacje na temat nowej aktorskiej adaptacji serii The Legend of Zelda. Tymczasem okazuje się, że filmowa Zelda ma już wybranego głównego złoczyńcę. 

The Legend of Zelda oficjalnie zmierza do kin i fani 40-letniej franczyzy mogą się spodziewać, że produkcja nie będzie pozbawiona epickich momentów. Po kilku miesiącach od ogłoszenia premiery,która została przyspieszona oraz głównych gwiazd, poznaliśmy kolejne nazwisko, które zasili obsadę. 

Dalsza część tekstu pod wideo

Chociaż osoby powiązane z filmem nie mogą za bardzo wypowiadać się na temat adaptacji, która ujrzy światło dzienne 30 kwietnia 2027 roku, redakcji Deadline udało się pozyskać istotną informację. Według źródeł serwisu, Australijczyk Uli Latukefu, który wystąpił w takich pozycjach jak Alien: Covenant, Black Adam czy MaXXXine, wcieli się w rolę Ganondorfa. Podobnie jak w grach, potężny czarownik chcący podbić królestwo Hyrule będzie antagonistą. 

Google Chcesz częściej widzieć nasze treści w Google? Dodaj do źródeł
Źródło: Deadline / X

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper