Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.02.2016 20:28
W marcu otrzymamy gorące informacje dla fanów Forzy. Nadciąga Forza Horizon 3 i Forza Motorsport 6 na PC?
2468V

W marcu otrzymamy gorące informacje dla fanów Forzy. Nadciąga Forza Horizon 3 i Forza Motorsport 6 na PC?

Od pewnego czasu systematycznie pojawiają się plotki dotyczące zapowiedzi Forza Horizon 3 i prezentacji Forza Motorsport 6 na blachę. Prawdopodobnie szczegóły zostaną przedstawione już w przyszłym miesiącu, ponieważ dyrektor kreatywny Turn 10 Studios zapowiada gorące informacje. 

W marcu sympatycy pięknych samochodów powinni wyczekiwać na gorące informacje. Dyrektor kreatywny Turn 10 Studios potwierdził pozytywny informacje dla sympatyków uniwersum:

„Wyjeżdżam do Genewy na event. Wypatrujcie nowości, w tym dla uniwersum Forza Motorsport, od marca.”

Wiele na to wskazuje, że już w przyszłym miesiącu otrzymamy szczegóły Forza Horizon 3 – na początku miesiąca w Sieci pojawiła się zajawka, która sugeruje produkcję. W ostatnich plotkach pojawiła się również wiadomość, która sugeruje nadejście Forza Motorsport 6 na komputery osobiste. Gra podobno została już nawet zaprezentowana, a Amerykanie teraz czekają tylko na odpowiedni moment, by opublikować stosowne szczegóły.

Według ostatnich informacji Microsoft zamierza jeszcze mocniej powiązać PC-ty z Xboksem One i tym samym stworzyć jedną wielką społeczność. W konsekwencji większość gier ma debiutować na obu platformach, by gracze mogli wspólnie wymieniać się wrażeniami i cieszyć się wielkimi premierami. 

Źródło: http://wccftech.com/forza-xbox-ip-bound-windows-10-pc/

Tagi: dan greenawalt forza horizon 3 forza motorsport 6 Turn 10 Studios