Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.02.2016 17:35
W Salt and Sanctuary znajdziemy rozgrywkę PVP i kooperację. Zobaczcie wspólne miażdżenie rywali
677V

W Salt and Sanctuary znajdziemy rozgrywkę PVP i kooperację. Zobaczcie wspólne miażdżenie rywali

Salt and Sanctuary jest reklamowane przez deweloperów jako Dark Souls w 2D. Twórcy w swojej interpretacji nie zapomnieli o kooperacji, dzięki której dwóch zawodników może wspólnymi siłami miażdżyć przeciwników. Zobaczcie najnowszy materiał przedstawiający rozgrywkę. 

Twórcy Salt and Sanctuary skupiają się na przygotowaniu bardzo wymagającej rozgrywki, która w wielu miejscach ma przypominać serię od From Software. Deweloperzy nawet specjalnie nie ukrywają, że przygotowując ten tytuł inspirują się uniwersum Dark Souls.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy materiał przedstawiający rozgrywkę w kooperacji. Twórcy nie ukrywają, że bardzo chcieliby dodać do pozycji typowe, sieciowe zmagania, ale przygotowanie takiego wariantu zabawy jest podobno piekielnie trudne, więc zdecydowano się na najemników. Gracze otrzymają możliwość w wybranych miejscach zaproszenia do rozgrywki wojaków, a następnie zawodnik siedzący obok będzie mógł przejąć kontrolę nad herosem. Nie jest to typowa zagrywka, ale dobrze, że twórcy starają się rozwiązać ten element w taki sposób.

Śmiałkowie otrzymają oczywiście możliwość rozgrywki PVP, która zapowiada się przyjemnie. Szkoda, że akurat w tej przygodzie nasze światy nie będą nawiedzane przez innych graczy, ale trzeba zrozumieć skalę projektu – Salt and Sanctuary to zdecydowanie mniejszy projekt od dzieł From Software.

Źródło: YouTube.com

Tagi: