Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 15:17
Koniec z niespodzianką? W Sieci pojawiły się informacji o Pokemon Sun i Pokemon Moon!
1080V

Koniec z niespodzianką? W Sieci pojawiły się informacji o Pokemon Sun i Pokemon Moon!

Od wielu miesięcy pojawiają się sygnały, według których na Nintendo 3DS-a nadciągają nowe Pokemony. Oficjalna prezentacja odbędzie się pewnie dopiero jutro, ale dzisiaj w Sieci pojawiły się wstępne informacje o grach. 

Nintendo zapowiedziało nowy Nintendo Direct, który w całości będzie poświęcony Pokemonom. Wydarzenie odbędzie się jutro o 16:00, ale najwidoczniej ktoś nie dopilnował wszystkich szczegółów, ponieważ w Sieci już dzisiaj pojawiły się informacje o zarejestrowaniu nowych znaków towarowych.

Pokemon Sun oraz Pokemon Moon pojawiło się na witrynie Urzędu do spraw Harmonizacji Rynku Wewnętrznego (Znaki Towarowe i Wzory). Jest to urząd struktury należący do Unii Europejskiej, więc prawdopodobnie tym razem nie jesteśmy świadkami głupiego kawału.

W sumie sytuacja nie powinna nikogo specjalnie dziwić. Szkoda jedynie, że informacje wyciekły przed czasem. Mimo wszystko posiadacze 3DS-ów mogą zacierać rączki… Szykuje się kolejna opowieść w tym wyjątkowym uniwersum, która na pewno zostanie urozmaicona kilkoma nowymi patentami.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: