Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 25.02.2016 10:00
Znamy wymagania sprzętowe Postal Redux. Masakra nie obciąży naszych pecetów, a gra otrzyma nowe tryby zabawy
785V

Znamy wymagania sprzętowe Postal Redux. Masakra nie obciąży naszych pecetów, a gra otrzyma nowe tryby zabawy

Zapowiedziany wczoraj Postal Redux zaskoczył graczy. Nowa wersja gry nie prezentuje się bowiem wiele ładniej od pierwowzoru. W związku z tym, naturalnie, wersja pecetowa nie jest zbytnio wymagająca.

Minęło blisko 20 lat od premiery oryginału, który zasiał sporo zamętu w branży growej i jej okolicach. Dyskutowano o niezwykłej brutalności tego tytułu, podobnie jak teraz rozmawia się o nienawiści w Hatred choć, bądźmy szczerzy, obie gry są do siebie łudząco podobne. Postal doczekał się także dwóch kontynuacji, z których "dwójka" ma poniekąd status kultowy w niektórych kręgach graczy, ale już o trzeciej części przygód Postal Guya wolelibyśmy zapomnieć.

Tymczasem nadciąga do nas odświeżony oryginał, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zerknijmy na niziutkie wymagania sprzętowe wersji PC, które pojawiły się dzisiaj w sieci:

  • System: Windows Vista, 7, 8 lub 10
  • Procesor: Dwurdzeniowy
  • Karta graficzna: Kompatybilna z DirectX10 z 1GB RAM
  • DirectX: 10
  • Miejsce na dysku: 5 GB

Jak sami widzicie, gra ruszy prawdopodobnie nawet na inteligentnej pralce.

Postal Redux otrzyma również dodatkową zawartość w postaci nowego poziomu osadzonego w wesołym miasteczku oraz trybu gry Rampage, który zachęcał będzie graczy do bardziej agresywnej zabawy. Kolejne mordy zwiększą nam mnożnik punktów, a na końcu każdego poziomu rozegranego w tym trybie będziemy odpowiednio ocenieni na ich podstawie.

Gra trafi do sprzedaży już na wiosnę i pojawi się również na PS4.

 

Źródło: http://www.pcgamer.com/postal-redux-gets-spring-release-and-system-requirements/

Tagi: postal postal redux Running With Scissors