Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2016 19:22
Joanna Jędrzejczyk gwiazdą nowego zwiastuna EA Sports UFC 2!
960V

Joanna Jędrzejczyk gwiazdą nowego zwiastuna EA Sports UFC 2!

W najnowszej produkcji Electronic Arts nie zabraknie Joanny Jędrzejczyk, którą dzisiaj możemy podziwiać na nowym zwiastunie. Twórcy przedstawiają nowe tryby rozgrywki i jednocześnie pozwalają nam spojrzeć na polską fighterkę. 

W EA Sports UFC 2 pojawi się nowy tryb zatytułowany „Knockout Mode”, który pozwoli nam uczestniczyć w dynamicznych pojedynkach. Tutaj nie będziemy bawić się w parter, czy tam inne chwyty. Deweloperzy postawili na szybką rywalizację w stójce i efektowne nokauty.

Ponadto autorzy przygotowali dokładniejszy trening, dzięki któremu podniesiemy swoje umiejętności i przygotujemy się na nowe walki. Jest to na pewno dobra wiadomość dla sympatyków UFC, którzy narzekali na ten element w poprzedniej odsłonie.

Twórcy postanowili również zaoferować nowe wyzwania sprawdzające umiejętności zawodników, możliwość kreowania wydarzeń oraz wrzucili do tytułu „Live Events”. Ten ostatni wariant zabawy jest szczególnie ciekawy, ponieważ pozwala graczom obstawiać wyniki prawdziwych spotkań, a następnie brać udział w pojedynkach.

Na zwiastunie kilkukrotnie zobaczycie Joannę Jędrzejczyk, która z przyjemnością nokautuje przeciwniczki. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA SPORTS UFC 2 Electronic Arts trailer zwiastun