Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2016 16:55
Symulacja końca społeczeństwa z Tom Clancy's The Division! Sprawdźcie w ile upadnie Wasz świat
1596V

Symulacja końca społeczeństwa z Tom Clancy's The Division! Sprawdźcie w ile upadnie Wasz świat

W Tom Clancy's The Division trafimy do Nowego Jorku opanowanego przez straszną zarazę. Twórcy z Ubisoftu postanowili zabawić się z graczami i oferują zainteresowanym „symulator końca społeczeństwa”. To ciekawa zabawa bazująca na prawdziwych danych. 

Jesteś pierwszym zarażonym bardzo silnym wirusem. Co zamierzasz zrobić, gdzie pójdziesz i ile osób w tym czasie zarazisz? Ubisoft przygotował bardzo ciekawą aplikację, która bazuje na prawdziwych danych. Na początku podajemy swój adres, a później rozpoczyna się zabawa.  

Mój świat upadł w 26 dni. Pierwsza ofiara śmiertelna została odnotowana 6 dnia, a niespełna tydzień później wszystkie kraje wprowadziły stan wojenny. Nikt nie potrafił opanować chaosu i w mniej niż miesiąc zmarło 699 575 800 osób…

Poniżej znajdziecie zwiastun projektu, a zagrać możecie klikając tutaj. To bardzo ciekawe doświadczenie, ponieważ twórcy wykorzystują prawdziwe lokacje… Dla przykładu ja na początku udałem się do szpitala znajdującego się kilka przecznic dalej od mojego mieszkania, a później próbowałem zrobić zakupy w lokalnej Biedronce.

Ile przetrwaliście? ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: symulacja tom clancy's the division Ubisoft