Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2016 13:59
Życie i śmierć na Marsie. Zobaczcie zwiastun przedstawiający piękno postapokalipsy z The Technomancer
842V

Życie i śmierć na Marsie. Zobaczcie zwiastun przedstawiający piękno postapokalipsy z The Technomancer

Deweloperzy ze studia Spiders nadal pracują nad The Technomancer. Gra jeszcze w tym roku wskoczy na trzy platformy i po krótkiej cieszy możemy dzisiaj spojrzeć na nowy zwiastun przedstawiający produkcję. Na materiale zobaczycie urokliwe lokacje oraz wielkie stwory. 

The Technomancer to kolejna produkcja od Francuzów ze studia Spiders. Deweloperzy mają na swoim koncie kilka ciekawych tytułów, jednak dotychczasowe projekty nie osiągnęły spektakularnych sukcesów. Mimo wszystko najnowszej pozycji warto się przyglądać, ponieważ gra od pierwszych materiałów zapowiada się naprawdę przyjemnie.

Uwagę na pewno zwraca umiejscowienie wydarzeń oraz główny bohater. Podczas rozgrywki pobiegamy po urokliwym Marsie, a wszystkie wydarzenia odbędą się podczas „Wojny o Wodę”. Protagonistą został młody Technomancer, który posiada niezwykłe umiejętności. Jego dar jest jednocześnie przekleństwem, ponieważ adept specjalnej magii jest ścigany przez tajną policję.

Dzisiaj możemy zerknąć na świeżutki zwiastun. Twórcy kolejny raz pozwalają nam spojrzeć na ciekawe zabudowania oraz wielkie potwory… Miejmy nadzieję, że deweloperzy w najbliższym czasie opublikują nowe fragmenty rozgrywki, które pozwolą zadecydować, czy warto zainteresować się tą opowieścią.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: