Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2016 19:32
Miliony sprawdziło Tom Clancy's The Division. Ubisoft chwali się wynikami bety
1070V

Miliony sprawdziło Tom Clancy's The Division. Ubisoft chwali się wynikami bety

Francuska korporacja zdecydowała się na otwarte zmagania w Tom Clancy's The Division i tytuł Ubisoftu postanowiło sprawdzić wielu graczy. Firma przedstawiła informacje i chwali się wysokimi wynikami. 

Deweloperzy poinformowali, że we właśnie zakończonej becie wzięło udział 6,4 miliona graczy. Jest to świetny wynik, ponieważ Francuzi mogą pochwalić się przygotowaniem największych testów w historii dla nowego IP. 

Gracze spędzili przy tytule średnio 5 godzin, czyli naprawdę sporo. Twórcy również zaznaczyli, że zazwyczaj zainteresowani przez około 2 godziny biegali po DarkZone. Zawodnicy bardzo chętnie brali udział w starciach PVP (prawie 50% śmiałków), a z tych wyjątkowo nieprzyjemnych lokacji zawodnicy wyciągnęli 63 309 800 przedmiotów.

Studio podziękowało za wsparcie, komentarze oraz oczywiście rozgrywkę. Teraz możemy tylko wyczekiwać na oficjalną premierę, która odbędzie się już 8 marca. W tym czasie pewnie zerkniemy jeszcze na kilka ładnych materiałów, które będą budować odpowiednią atmosferę przed debiutem. 

Źródło: http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-GB/news/detail.aspx?c=tcm:154-239628-16&ct=tcm:148-76770-32

Tagi: beta tom clancy's the division Ubisoft