Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2016 20:02
Bo Rai Cho nie zmienia przyzwyczajeń. Zobaczcie śmierdzące ruchy nowego zawodnika z Mortal Kombat X
1777V

Bo Rai Cho nie zmienia przyzwyczajeń. Zobaczcie śmierdzące ruchy nowego zawodnika z Mortal Kombat X

NetherRealm Studios postanowiło zaoferować graczom drugi zestaw wojowników do Mortal Kombat X i na liście znalazł się między innymi Bo' Rai Cho. Znany pijak nadal chętnie wymiotuje na przeciwników.

Twórcy Mortal Kombat X postanowili zaoferować graczom drugie, wielkie rozszerzenie. Pakiet zawiera czterech nowych zawodników, a na liście znajdziemy Obcego, Leatherface’a (Teksańska masakra piłą mechaniczną), Bo Rai Cho i TriBorga (Cyrax, Sektor i Robot Smoke w jednym!).

 Zestawienie prezentuje się sympatycznie, jednak fani klasycznych bohaterów z uniwersum mogą czuć spory niesmak. W końcu w świecie Mortala znajduje się wiele ciekawych bohaterów, ale deweloperzy zdecydowali się kolejny raz dodać do gry niezwiązane z serią postacie.

Tak naprawdę tylko Bo' Rai Cho wraca w znanym stylu i w sumie miłośnicy fightera nie będą zawiedzeni. Najnowszy materiał pokazuje, że wojownik to nadal pijak, który chętnie pierdzi oraz wymiotuje na przeciwników. Na materiale znajdziecie również fatality oraz brutality „mistrza pijaków”.

Zawodnik zaliczył swój debiut w Mortal Kombat: Deadly Alliance.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay mortal kombat x NetherRealm Studios Warner Bros.