Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.02.2016 17:28
Smite trafi na PlayStation 4. Twórcy przedstawiają zwiastun oraz zapraszają do testów
1404V

Smite trafi na PlayStation 4. Twórcy przedstawiają zwiastun oraz zapraszają do testów

Graliście kiedyś w Smite? To kawał przyjemnej i satysfakcjonującej MOBY. Gatunek radzi sobie coraz to lepiej na konsolach, więc deweloperzy z Hi-Rez Studios postanowili przenieść swoją produkcję na kolejną platformę. 

Premiera wielkiego dzieła Hi-Rez Studios odbyła się w marcu 2014 roku. Na początku tylko gracze na komputerach osobistych mogli wcielać się w bogów, ale autorzy postanowili dołączyć do zabawy również graczy na sprzęcie Microsoftu. Konsolowa premiera odbyła się w sierpniu i tytuł zebrał sporo pozytywnych opinii.

Pewnie właśnie z tego powodu deweloperzy postanowili pracować nad kolejną wersją. Smite w podtytule Battleground of the Gods trafi na PlayStation 4! Aktualnie autorzy zbierają chętnych do testów beta, które rozpoczną się na samym początku marca. Zapisy odbywają się w tym miejscu.

Ja serdecznie zachęcam do rozgrywki. Spędziłem przy tytule sporo godzin i był to naprawdę miły czas. Produkcja jest dystrybuowana w formie free2play, ale bez problemu da się cieszyć zmaganiami bez wydawania dodatkowej gotówki. Wystarczy grać, grać, grać i za zdobyte monety można później odblokowywać kolejnych herosów. 

Źródło: http://blog.eu.playstation.com/2016/02/19/moba-phenomenon-smite-is-coming-soon-to-ps4/

Tagi: Hi-Rez Studios playstation 4 Smite zapowiedź