Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.02.2016 16:32
Epic Games przedstawia Paragon. Mamy zwiastun oraz świeżą rozgrywkę
989V

Epic Games przedstawia Paragon. Mamy zwiastun oraz świeżą rozgrywkę

Paragon jeszcze w tym roku zadebiutuje na PlayStation 4 i komputerach osobistych. Epic Games spokojnie przedstawia swoją produkcję i systematycznie pozwala spojrzeć na tytuł. Dzisiaj możemy zerknąć nie tylko na zwiastun, ale również na bardzo przyjemny gameplay. 

Twórcy z Epic Games nie zdecydowali się na wielką zapowiedź Paragon. Studio na dobry początek opublikowało krótką zajawkę, a następnie zaprosiło graczy do testów beta. Dopiero w późniejszym terminie mogliśmy spojrzeć na kolejny materiały z gry i tak naprawdę poznaliśmy charakter produkcji.

Paragon jest klasyczną MOBĄ. Dwa zespoły walczą o dominację na arenie, niszczą wieżyczki, rywalizują z innymi herosami, kupują przedmioty oraz eliminują moby. Studio nie chce specjalnie kombinować, a zamierza przygotować wciągającą rozgrywkę, którą pokochają gracze. Tytuł będzie dystrybuowany w formie free-2-play. Deweloperzy nie zdradzają aktualnie wszystkich szczegółów, ale obiecują, że nie przygotują tytułu z serii pay2win.

W Sieci właśnie pojawiły się nowe materiały z gry. Na dobry początek zerknijcie na zwiastun przedstawiający bohaterów, jednak zdecydowanie ciekawiej prezentuje się rozgrywka. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Epic Games gameplay Paragon zwiastun