Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2016 18:12
Czasowa ekskluzywność DLC do Tom Clancy's The Division na Xbox One. Ubisoft prezentuje otwartą betę
1217V

Czasowa ekskluzywność DLC do Tom Clancy's The Division na Xbox One. Ubisoft prezentuje otwartą betę

Microsoft utracił czasową ekskluzywność na dodatki do Call of Duty: Black Ops III, ale firma zyskała właśnie kolejnego sprzymierzeńca. Jeśli zamierzacie czerpać pełną przyjemność z Tom Clancy's The Division, to powinniście rozważyć nabycie wersji na Xboksa One. Otrzymaliśmy również ciekawy zwiastun prezentujący nowości w otwartej becie. 

Microsoft potwierdził, że wszystkie rozszerzenia do Tom Clancy's The Division zadebiutują na początku wyłącznie na Xboksie One. Ekskluzywność na dodatki będzie trwać 30 dni, czyli identycznie jak w przypadku DLC dla Call of Duty: Black Ops III. Nie jestem sympatykiem takich praktyk, ale najwidoczniej ma to sens z marketingowego punktu widzenia.

Ubisoft dodatkowo postanowił zaprezentować otwartą betę i przedstawił poniższy zwiastun. Firma zapowiada dodatkowe atrakcje, które mają spodobać się wszystkim graczom. Zmagania rozpoczną się już jutro, ale początkowo na serwery zalogują się wyłącznie posiadacze konsoli Amerykanów. W piątek do zabawy dołączą sympatycy Sony oraz blachy, a testy zostaną zakończone 21 lutego. 

Jest to ostatnia okazja do wypróbowania produkcji przed premierą. Tom Clancy's The Division debiutuje jednocześnie na trzech platformach już 8 marca. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta dlc tom clancy's the division Ubisoft zwiastun