Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2016 18:46
Na takie Pokemony liczyliście? Mamy sporo rozgrywki z Pokken Tournamnet
727V

Na takie Pokemony liczyliście? Mamy sporo rozgrywki z Pokken Tournamnet

Pokken Tournament został zaprezentowany w 2014 roku i początkowo wielu naszych czytelników bardzo entuzjastycznie podeszło do tej propozycji. Od tamtego wydarzenia minęło sporo czasu, a gra już w przyszłym miesiącu trafi na półki sklepowe… Ale czy na taką bijatykę ze znanymi stworkami liczyliście? 

Premiera wielkiego tytułu Bandai Namco odbędzie się już 18 marca. Gra nie poradziła sobie najlepiej na automatach, więc deweloperzy postanowili jak najszybciej wydać tytuł na konsole. Dzisiaj możemy spojrzeć na rozgrywkę z ostatecznej wersji i… Wygląda to całkiem przyjemnie.

W Sieci pojawiają się pierwsze opinie o tytule i podobno możemy szykować się na bardzo przyjemną rozgrywkę. Gameplay nie zawodzi, a ponadto kontrola bohaterów jest banalnie prosta. Tutaj wystarczy chwycić za kontroler i można się dobrze bawić.

Zmagania są dynamiczne, możemy korzystać z asystentów, czy też specjalnych ciosów. Szkoda tylko, że autorzy nie zdecydowali się na większą liczbę postaci. Mam wrażenie, że w tytule o Pokemonach zestawienie powinno być zdecydowanie większe.

Tak prezentuje się aktualnie ujawniona lista Pokemonów:

 1. Blazikena
 2. Braixenb
 3. Chandelurea
 4. Charizard
 5. Garchompb
 6. Gardevoir
 7. Gengar
 8. Lucario
 9. Machamp
 10. Mewtwob
 11. Pikachu
 12. Pikachu Librea
 13. Sceptilea
 14. Shadow Mewtwoac
 15. Suicune
 16. Weavile

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bandai Namco gameplay pokken tournament