Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 17.02.2016 10:13
Sega rozdaje gry. Dwa klasyki i świetna platformówka zupełnie za darmo!
1599V

Sega rozdaje gry. Dwa klasyki i świetna platformówka zupełnie za darmo!

Kto nie lubi darmowych gier? Tym bardziej, że są to trzy naprawdę dobry produkcje, a istnieje szansa, że o jednej z nich nigdy nie słyszeliście.

W ramach akcji "Make War Not Games" Sega udostępniła trzy wydawane przez siebie tytuły zupełnie za darmo. Wystarczy, że udacie się do odpowiedniej zakładki na Steamie i dodacie je do swojej bliblioteki.

Są to:

  • Golden Axe - klasyczny beat'em up, w którym trójka podróżników przemierza fantastyczną krainę, by wyrwać ją spod władzy Darta Addera.
  • Jet Set Radio - hit z Dreamcasta, w którym wcielamy się w młodego graficiarza na rolkach mierzącego się z konkurencyjnymi gangami.
  • Hell Yeah! Wrath of the Dead Rabbit - platformówka akcji opowiadająca o przygodach króliczego księcia piekła Asha starającego się odzyskać godność przez zamordowanie odpowiedniej liczby demonów. Z grą dostaniemy również zestaw DLC.

Warto również śledzić, co dalej będzie działo się z akcją, bo jest szansa, że do zestawu dołączą niebawem trzy kolejne tytuły - Streets of Rage II, Binary Domain oraz Condemned: Criminal Origins.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/16/sega-offering-games-for-free-on-steam-including-jet-set-radio-hell-yeah-and-golden-axe/

Tagi: darmowe gry za darmo Sega steam