Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 20:02
Zakończono prace nad Quantum Break. Gra na pewno zadebiutuje w terminie
777V

Zakończono prace nad Quantum Break. Gra na pewno zadebiutuje w terminie

Szykujcie gotówkę, wolny czas oraz ładujcie kontrolery. Najnowsza produkcja Remedy Entertainment na pewno zadebiutuje w terminie i wszyscy zainteresowani gracze mogą szykować się na niezapomnianą przygodę. 

Remedy Entertainment świętuje. Firma właśnie potwierdziła, że zakończyła prace nad Quantum Break. Twórcy zapowiedzieli ten tytuł w 2013 roku i przez wiele miesięcy pracowano, by przygotowana opowieść prezentowała jak najwyższy poziom.

Dzisiaj autorzy potwierdzili, że projekt zadebiutuje w terminie. Firma potwierdziła na Twitterze zakończenie prac nad pozycją oraz towarzyszącym serialem.

Finowie w przypadku tej pozycji eksperymentują i pozwolą graczom uczestniczyć w interaktywnej opowieści. Tytuł jest bezpośrednio połączony z produkcją przygotowaną przez znanych aktorów, a nasze decyzje wpłyną na całą opowieść – grę oraz serial.

Premiera została zaplanowana na 5 kwietnia i w konsekwencji możemy mieć pewność, że w tym miesiącu na pewno nie będziemy się nudzić. Wszystkie najważniejsze pozycje (Quantum Break, Uncharted 4: A Thief's End, Ratchet & Clank (2016), Dark Souls 3) zapewne nie zostaną opóźnione… To będzie trudny okres dla naszych portfeli! ;) 

Źródło: Twitter.com

Tagi: quantum break Remedy Entertainment