Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 17:36
Skate 4 może zadebiutować jeszcze w tym roku? W Sieci pojawiają się pierwsze przecieki
2362V

Skate 4 może zadebiutować jeszcze w tym roku? W Sieci pojawiają się pierwsze przecieki

Ostatnia produkcja z serii Skate zadebiutowała na rynku w 2010 roku. Od wielu lat gracze błagają Electronic Arts o przygotowanie nowej odsłony, ale dotychczas nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji. Mimo to w Sieci pojawiają się pierwsze przecieki sugerujące premierę w tym roku!

W ubiegłym tygodniu wierni fani serii Skate postanowili pokazać Electronic Arts swoją pasję. Pod każdym postem na Instagramie wierni miłośnicy wypisywali prośby o przygotowanie Skate 4. Wydawca oczywiście nie odniósł się do wiadomości, ale… W Sieci pojawiły się informacje o grze.

Australijski sklep JB Hi-Fi dodał produkcję do swojej oferty i nawet przedstawił okładkę. Tytuł ma zadebiutować 23 sierpnia 2016 roku, a zainteresowani klienci kupujący tytuł na Xboksa One otrzymają za darmo Skate 3.

Mam wrażenie, że ta wiadomość jest nawet za piękna. Od wielu lat gracze wyczekują na szczegóły dotyczące pozycji, ale możliwe, że w końcu spełnią się ich marzenia. EA może wykorzystać problemy Tony Hawk's Pro Skater 5… Tytuł nie spełnił oczekiwań sympatyków jeżdżenia na desce.  

W galerii możecie dodatkowo zerknąć na wspomniane powyżej prośby na Twitterze.

Tagi: