Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2016 15:39
Na Xbox One zmierza kolejna przerażająca przygoda. Poznajcie The Town of Light
1348V

Na Xbox One zmierza kolejna przerażająca przygoda. Poznajcie The Town of Light

Fani przerażających gier nie mogą w ostatnim czasie narzekać na brak nowych produkcji. Studio Lka.it właśnie potwierdziło przygotowanie The Town of Light na Xboksa One. Edycja na komputery osobiste zadebiutuje na rynku w przyszłym tygodniu. 

The Town of Light to psychologiczny thriller przygotowany przez ekipę Lka.it. Jest to debiutancki projekt zespołu z Włoch, w którym gracze obserwują wydarzenia z pierwszej osoby. Podczas przygody należy poznać historię tajemniczego miejsca.

W tytule zainteresowani wcielają się w 16-letnią Renee, która trafia do włoskiego miasteczka Volterra. Dziewczyna cierpi na mocną odmianę schizofrenii i zamierza w tym miejscu odnaleźć swoje utracone wspomnienia. Nie jest to niestety taka łatwa sprawa, ponieważ bohaterka podróżuje po opustoszałym przytułku dla obłąkanych.

To miejsce istniało naprawdę, a twórcy przygotowując tytuł zebrali mnóstwo informacji od świadków na temat tragicznych wydarzeń, które odbywały się za murami szpitala. Sanitariusze traktowali tam chorych gorzej niż zwierzęta, a naszym zadaniem jest poznanie historii wielu nieszczęśników. Ośrodek wraz z innymi został zamknięty w 1978 roku.

Gra już 26 lutego zadebiutuje na PC-tach, ale autorzy właśnie poinformowali, że przygotowują również wersję na Xboksa One. W niedalekiej przyszłości otrzymamy szczegóły na temat premiery. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Lka.it pc The Town of Light xbox one zapowiedź zwiastun