Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.02.2016 11:26
Nintendo chce rozwijać markę Splatoon - sequele jak najbardziej możliwe
559V

Nintendo chce rozwijać markę Splatoon - sequele jak najbardziej możliwe

Jak wiadomo Wii U nie zdobyło należytej sobie popularności, dlatego też Big N stara się jak może, aby przyciągać do swojej konsoli jak najwięcej fanów, zanim jeszcze wyjdzie NX.

Nintendo jest obecnie jednym z tych wydawców, którzy w swoje gry wkładają nie tylko pieniądze, lecz także duszę i serce. Dlatego też trzymając się swojej prorodzinnej polityki stworzono sieciową strzelaninę, w której nie ma nawet kropli krwi i brutalności.

Splatoon rozeszło się do tej pory w ponad 4 milionach egzemplarzy, a ta liczba wciąż rośnie. Nic więc dziwnego, że włodarze firmy widzą w całej marce potencjał na jeszcze lepsze rezultaty. 

Pragniemy rozwijać to IP z dbałością, więc damy temu szansę, jeśli nasi fani nas wesprą - tak skomentował możliwość powstania Splatoon 2 sam Hisashi Nogami 

Zatem całkiem możliwe, że na start, bądź w pierwszym roku życia NX-a otrzymamy następce jednej z najlepszych gier na Wii U i najlepszego sieciowego shootera 2015.

Źródło: http://mynintendonews.com/2016/02/14/splatoon-producer-teases-the-possibility-of-a-sequel/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Tagi: