Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2016 20:40
Ubisoft przedstawia reguły DarkZone w Tom Clancy's The Division. Zobaczcie rozgrywkę
1214V

Ubisoft przedstawia reguły DarkZone w Tom Clancy's The Division. Zobaczcie rozgrywkę

Francuzi postanowili dokładnie zaprezentować każdy element produkcji i dzisiaj możemy spojrzeć na film ukazujący założenia Strefy Cienia. Materiał przedstawia rozgrywkę, więc możecie jednocześnie spojrzeć na sporo strzelania.

DarkZone to bardzo ciekawe miejsca, w których sympatycy Tom Clancy's The Division spędzą sporo czasu. Twórcy postanowili przygotować wielkie lokacje i pozwolą zainteresowanym na zabawę bez większych zasad. W strefach gracze będą wykonywać misje, ale jednocześnie muszą uważać na pojawiających się z każdej strony oponentów.

Należy oczywiście pamiętać, że po zakończeniu misji w DZ, zawodnik musi wystrzelić flarę i zaczekać na helikopter. Ta decyzja sprowadzi na jego głowę wszystkich okolicznych rabusiów wyczekujących na ofiary.

Śmierć jest tutaj bardzo dotkliwa, ponieważ zwycięzcy pojedynku zgarniają plecaki i tym samym mogą otrzymać najciekawsze przedmioty. Mimo wszystko warto zapuszczać się do DarkZone, ponieważ studio obiecuje liczne atrakcje, dzięki którym zgarniemy bardzo mocne bronie. Materiał w prosty sposób przedstawia założenia miejscówek i pozwala przygotować się na nadciągające wydarzenia. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay tom clancy's the division Ubisoft