Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2016 22:44
Twórcy Hatred ponownie zaskakują. Studio tworzy IS Defense, czyli grę o walce z ISIS!
2550V

Twórcy Hatred ponownie zaskakują. Studio tworzy IS Defense, czyli grę o walce z ISIS!

Destructive Creations nie boi się trudnych tematów. Ekipa z Gliwic w ubiegłym roku zaoferowała graczom bardzo kontrowersyjną strzelankę Hatred, a teraz twórcy postanowili wziąć na warsztat temat ISIS. Studio pozwoli graczom na atakowanie przeciwników za pomocą działka maszynowego lub wyrzutni rakiet.  

IS Defense to zręcznościowa strzelanka przygotowana przez studio Destructive Creations, autorów Hatred. Polacy kolejny raz postawili na kontrowersyjny temat, ponieważ w tytule gracze będą walczyć z ISIS. Zadaniem zawodnika jest ostrzeliwanie nadciągających przeciwników za pomocą działka maszynowego lub wyrzutni rakiet.  

Produkcja została umiejscowiona w 2020 roku. ISIS przejęło całą Afrykę Północną i rozpoczęło atak na Europę. Wszystkie kraje ze Starego Kontynentu jednoczą siły, by pokonać nadciągającą armię ISIS, a zadaniem gracza jest kontrolowanie dostępnego sprzętu i wybijanie kolejnych przeciwników.

Twórcy z Gliwic wspominają, że jest to mały projekt, który jest jednocześnie sprzeciwem dla sytuacji, która aktualnie dzieje się na Bliskim Wschodzie. Tytuł aktualnie znajduje się w programie Steam Greenlight, a zainteresowani gracze mogą składać zamówienia przedpremierowe. IS Defense zostało wycenione na około 30 z.

Co sądzicie o tym projekcie? Destructive Creations chce poruszyć bardzo trudny temat… Poniżej możecie spojrzeć na pierwszy zwiastun, a do galerii wrzuciłem screenshoty.

Tagi: