Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2016 21:11
Japończycy sprawdzają Valkyria: Azure Revolution, więc my oglądamy rozgrywkę
1647V

Japończycy sprawdzają Valkyria: Azure Revolution, więc my oglądamy rozgrywkę

Jeszcze w tym roku na japońskim rynku zadebiutuje Valkyria: Azure Revolution. Gracze z Kraju Kwitnącej Wiśni mogą sprawdzać pozycję, więc w Sieci pojawił się długi materiał przedstawiający rozgrywkę. To ponad 40 minut czystego gameplayu, a dodatkowo mamy kilka ładnych screenshotów.

Odpicowana wersja Valkyria Chronicles debiutuje w Japonii – zainteresowani gracze w zestawie otrzymają dostęp do wersji demonstracyjnej Valkyria: Azure Revolution. Twórcy informują, że jest to bardzo początkowy kod, więc gra przejdzie jeszcze znaczącą metamorfozę.

Studio Media Vision postanowiło opublikować demo, by przedstawić graczom swoją wizję projektu. Pewnie autorzy poproszą fanów o informacje zwrotne, dzięki którym będą mogli przygotować jak najlepszy tytuł dla fanów uniwersum.

Jak zobaczycie poniżej, ogólne założenia nie zostały zmienione. W tytule nadal kontrolujemy grupę żołnierzy i eliminujemy kolejne hordy napotkanych przeciwników. Na uwagę na pewno zasługuje umiejscowienie wydarzeń i stroje bohaterów.

Aktualnie polski wydawca Valkyria Chronicles – firma Cenega – nie potwierdził, czy w pudełku z pozycją otrzymamy fragment Valkyria: Azure Revolution. Tytuł w rodzimych sklepach pojawi się 20 maja.

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay Media Vision Sega Valkyria: Azure Revolution