Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2016 17:29
W marcu będziemy oszukiwać na konsolach. Screencheat trafi na PlayStation 4 i Xbox One
1044V

W marcu będziemy oszukiwać na konsolach. Screencheat trafi na PlayStation 4 i Xbox One

Sympatycy nietypowych strzelanek powinni zainteresować się Screencheat. W tym nietuzinkowym tytule podczas zmagań gracze rywalizują ze sobą na podzielonym ekranie nawet w momencie pojedynków w Sieci.

Screencheat to strzelanka przygotowana przez studio Samurai Punk. Twórcy wpadli na bardzo ciekawy pomysł, ponieważ nawet mecze rozgrywane w Sieci odbywają się w trybie split-screen. Dzięki temu zawodnicy mogą podglądać zmagania rywali i tym samym oszukiwać.

W pojedynku jednocześnie uczestniczy  maksymalnie 8 graczy i zawsze podczas spotkań widzimy ekran oponentów. Jednak zmagania nie są łatwe, ponieważ bohaterowie w produkcji są niewidzialni, więc odpowiednie wycelowanie w przeciwnika nie jest takie łatwe.

Tytuł początkowo zadebiutował na komputerach osobistych i zebrał sporo pozytywnych opinii. W projekcie pojawia się 10 zróżnicowanych aren, pokaźny arsenał broni oraz kilka wariantów zabawy. W temacie trybów na pewno warto wyróżnić standardowy Deathmatch, czy też bardziej wymyślny Single Shot.

Gra zadebiutuje na PlayStation 4 i Xboksach One 1 marca.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: samurai punk screencheat Zapowiedź