Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2016 16:52
Holmes powróci w maju! Znamy datę premiery Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
895V

Holmes powróci w maju! Znamy datę premiery Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

W październiku ubiegłego roku zapowiedzieliśmy nową produkcję ze znanym detektywem. Od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych informacji o grze, ale dzisiaj ciszę przerwał wydawca. Big Ben Interactive przedstawia datę premiery oraz prezentuje okładkę produkcji!

Studio Frogwares od 2002 roku zajmuje się tworzeniem gier z Sherlockiem Holmesem w roli głównej. Ostatni tytuł – Sherlock Holmes: Crimes and Punishments – zaprezentował kilka ciekawych rozwiązań, więc wierni sympatycy detektywa wierzyli w zapowiedź kolejnej produkcji.

To wielkie wydarzenie miało miejsce 20 października ubiegłego roku, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych większych szczegółów na temat produkcji. Jest to bardzo nietypowa sytuacja, ponieważ według najnowszej informacji, Sherlock Holmes: The Devil's Daughter​ zadebiutuje na rynku już 27 maja.

W pozycji będziemy oczywiście rozwiązywać tajemnicze morderstwa, lecz ta cisza jest dość nietypowa. W przypadku Crimes and Punishments byliśmy świadkami kilkukrotnego opóźnienia premiery, ale jest sens podawać datę, którą za chwile się przełoży? Z drugiej strony może w niedalekiej przyszłości w końcu otrzymamy szczegóły na temat tej pozycji.

W galerii możecie spojrzeć na okładkę. 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bigben Interactive Frogwares Sherlock Holmes: The Devil's Daughter