Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2016 16:36
Downwell trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vitę!
509V

Downwell trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vitę!

Japoński oddział Sony przedstawił nadciągające produkcje na PlayStation 4 i PlayStation Vitę. Z pozoru nie jest to warta uwagi wiadomość, ale na liście pojawił się Downwell. Gra to indyczek, który może zainteresować wielu naszych czytelników.  

Downwell zadebiutował w październiku na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych. Gra na pierwszy rzut oka nie prezentuje się specjalnie atrakcyjnie, ale tytuł charakteryzuje się wciągającą rozgrywką, która nie pozwala oderwać się od zabawy.

W projekcie kontrolujemy bohatera, który wpada do losowo generowanej studni. Naszym zadaniem jest zbieranie czerwonych kryształów, a w trakcie przemieszczania się po lokacji możemy korzystać ze specjalnego obuwia. Buty pozwalają wykonywać akrobacje oraz strzelać do krwiożerczych przeciwników.

Produkcja może pochwalić się bardzo dobrymi opiniami – średnia ocen aktualnie wynosi 86% - i według dostępnych informacji w tego indyczka trzeba zagrać.

Dotychczas nie otrzymaliśmy szczegółów na temat wydania na PlayStation 4 i PlayStation Vitę, ale pewnie w niedalekiej przyszłości Sony zdradzi informacje.  

Źródło: https://www.jp.playstation.com/blog/detail/2376/20160209-indies.html

Tagi: downwell playstation 4 playstation vita Sony