Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.02.2016 15:04
Ubisoft zbiera wszystkie informacje z Far Cry Primal. Zobaczcie obładowany szczegółami materiał
848V

Ubisoft zbiera wszystkie informacje z Far Cry Primal. Zobaczcie obładowany szczegółami materiał

Francuska korporacja postanowiła pokazać, jak wygląda epoka kamienia w Far Cry. Firma opublikowała długi materiał, na którym zebrano wszystkie potrzebne informacje o grze. Publikacja powinna zainteresować wszystkich graczy wyczekujących na tę opowieść.

W przypadku Far Cry Primal nie byliśmy męczeni setką zwiastunów przedstawiających każdy najmniejszy element produkcji. Ubisoft uczy się na błędach i w tym przypadku deweloperzy postanowili dozować publikowane informacje. 

Mimo wszystko warto zapoznać się z poniższym filmem, ponieważ korporacja zbiera najciekawsze szczegóły z gry i przedstawia je na jednym materiale. To bardzo ciekawe kompendium wiedzy dotyczące produkcji. Nie musicie się oczywiście obawiać o jakiekolwiek spoilery, ponieważ autorzy z rozwagą przedstawiają szczegóły. 

Otrzymacie tutaj zarys historii, poznacie bohatera, czy też zerkniecie na oręż protagonisty. Autorzy ponadto przedstawiają szczegóły craftingu, umiejętności, zdolności zwierząt, czy też wspominają o rozbudowie bazy. 

Zwiastun jest obładowany nowymi fragmentami z rozgrywki, więc możecie również spojrzeć na kilka efektownych walk. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: