Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 09.02.2016 13:00
CV chińskiego artysty zdradza, że powstaje mobilna wersja Final Fantasy XV
473V

CV chińskiego artysty zdradza, że powstaje mobilna wersja Final Fantasy XV

Czyżby Sqare Enix próbowało poszerzyć grupę odbiorców przygód Noctisa? Gra nie tylko może trafić na pecety, ale jest szansa, że powstaje również wersja na tablety.

Final Fantasy XV w końcu zadebiutuje w tym roku. Najwyższy czas, bo jest to tytuł, z którego już powoli zaczynaliśmy żartować, że jego nowym podtytułem okaże się "forever". Na szczęście niegdysiejsze Versus XIII zostanie dokończone pod nową nazwą i jesteśmy już o krok od ściągnięcia gry ze sklepowej półki.

Tymczasem pojawiają się coraz ciekawsze informacje na temat tej produkcji. Zgodnie z CV artysty pracującego w chińskiej firmie Changyou, powstaje również projekt zwany Final Fantasy XV Mobile. Niewiele o nim wiadomo poza tym, że wspomniany rysownik pracował nad projektami postaci dla tego programu.

Nie wiemy właściwie, czy miałaby to być oddzielna gra, czy też jedynie aplikacja towarzysząca. Obie wersje są niewykluczone jeśli weźmiemy pod uwagę, że Hajime Tabata przyznał ostatnio, że przygotowywane są różne produkty związane z marką Final Fantasy XV.

Mamy nadzieję, ze dowiemy się czegoś o Final Fantasy XV Mobile podczas imprezy Uncovered Final Fantasy XV, która odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Źródło: http://wccftech.com/final-fantasy-xv-mobile-project-revealed-artist-resume/

Tagi: ciekawe Final Fantasy XV mobile Square Enix