Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2016 16:59
Final Fantasy XV trafi na blachę? Nowa podstrona zdradza tajemnicę
862V

Final Fantasy XV trafi na blachę? Nowa podstrona zdradza tajemnicę

Square Enix w ostatnim czasie bardzo chętnie wrzuca wszystkie swoje hity na komputery osobiste. Wiele na to wskazuje, że pod koniec tygodnia firma zapowie Final Fantasy XV na trzecią platformę. 

Na oficjalnej stronie Final Fantasy XV pojawiła się nowa podstrona zatytułowana „Uncovered”. Firma przygotowuje się do wydarzenia, na którym otrzymamy wszystkie ostateczne informacje na temat produkcji. Pod koniec marca odbędzie się show, na którym poznamy datę premiery oraz zerkniemy na „prawdziwe FFXV”.

Gracze postanowili przyjrzeć się witrynie i sprawdzili źródło strony. Obok standardowych platform dystrybucyjnych – PlayStation Store, Xbox Live, sklep Square Enix – pojawia się Windows 10. Ta informacja sugeruje, że zainteresowani będą mogli nabyć tytuł w wersji na blachę w sklepie Microsoftu.

Jest to ciekawostka, ale raczej mogliśmy się tego spodziewać. Japończycy w ostatnim czasie przenoszą wiele pozycji z konsol na komputery osobiste, więc tylko kwestią czasu była oficjalna zapowiedź trzeciej wersji Final Fantasy XV.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1178772

Tagi: Final Fantasy XV pc Plotka Square Enix