Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.02.2016 20:55
Tak ewoluowała koncepcja Quantum Break. Zobaczcie materiał z prac nad tytułem
708V

Tak ewoluowała koncepcja Quantum Break. Zobaczcie materiał z prac nad tytułem

Quantum Break zostało zapowiedziane w 2013 roku i od tego czasu koncepcja produkcji kilkukrotnie została zmieniona. Twórcy w ostatecznym rozrachunku postawili na rozgrywkę połączoną z serialem i wiele na to wskazuje, że gra może okazać się jedną z najmocniejszych, ekskluzywnych tegorocznych premier na Xboksa One. Zobaczcie materiał przedstawiający rozwój tego projektu.  

Remedy Entertainment przedstawiło bardzo interesujący materiał, na którym możecie spojrzeć na proces powstawania Quantum Break. Film pozwala zerknąć na prace aktorów, wczesne wersje niektórych scen, pracę dźwiękowców,  a nawet małe fragmenty rozgrywki.

Jak widać efektowne wykończenia rywali znajdowały się w grze od samego początku. Twórcy pracowali nad tym elementem już w 2013 roku, gdy jeszcze nie zdecydowano, która z gwiazd kina zajmie miejsce głównego bohatera.

Sympatycznie również prezentują się wszystkie grafiki koncepcyjne – chociaż tytuł w kilku miejscach przeszedł gruntowne zmiany, to jednak przeciwnicy od początku wyglądają identycznie. Są to oddziały specjalne korzystające z futurystycznych zabawek.  

Twórcy ostatnio poinformowali, że znajdują się na ostatniej prostej i wkrótce prace nad Quantum Break zostaną zakończone. 

Źródło: https://www.vg247.com/2016/02/08/quantum-break-prototype-gameplay/

Tagi: gameplay quantum break Remedy Entertainment