Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2016 20:31
Firewatch może trafić na Xbox One, ale nie otrzymamy kontynuacji. Twórcy ostrzegają przed spoilerami
711V

Firewatch może trafić na Xbox One, ale nie otrzymamy kontynuacji. Twórcy ostrzegają przed spoilerami

W najbliższy wtorek na rynku zadebiutuje produkcja studia Santo Campo. Twórcy przed tym wielkim wydarzeniem postanowili skomentować ostatnie doniesienia i potwierdzili możliwość przygotowania tytułu na inne platformy. Ponadto otrzymaliśmy kilka ciekawych informacji na temat gry. 

Firewatch zapowiada się na ciekawą przygodówkę nastawioną na historię. Twórcy jednak ostrzegają przed możliwymi spoilerami – dziennikarze otrzymali już swoje kody na pozycję i z tego powodu w Sieci mogą pojawić się niepożądane treści. Ekipa jest pewna, że właśnie opowieść jest najważniejszym elementem tytułu i najlepiej w tej sytuacji unikać wszystkich szczegółów na temat pozycji do momentu zapoznania się z projektem.

Sean Vanaman – współzałożyciel studia – potwierdził, że gra nie otrzyma kontynuacji, ponieważ historia Firewatch została zakończona. Zespół zamierza przygotowywać kolejne projekty, ale nie powinniśmy oczekiwać kontynuacji przygód strażnika lasu.

Otrzymaliśmy również potwierdzenie, że produkcja może trafić na Xboksa One. Autorzy nie ukrywają, że wszystko zależy od zainteresowania, ale jeśli będą chętni, to studio rozważy przygotowanie kolejnych wersji.

Źródło: http://www.vg247.com/2016/02/05/firewatch-could-come-to-xbox-one-but-a-sequel-unlikely/

Tagi: firewatch PC playstation 4 santo campo Xbox One