Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2016 16:00
Ubisoft popsuł Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Gra po ostatniej aktualizacji ma kilka poważnych błędów
1215V

Ubisoft popsuł Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Gra po ostatniej aktualizacji ma kilka poważnych błędów

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege od premiery ma problemy i Ubisoft stara się za wszelką cenę wyeliminować wszystkie niedogodności. Na początku tygodnia informowaliśmy Was o wielkiej łatce, która miała usprawnić produkcję, ale wiele na to wskazuje, że autorzy pokpili sprawę. Gracze informują o kolejnych poważnych błędach. 

Mam wrażenie, że Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to będzie jedna z najbardziej niedocenionych sieciowych strzelanek ostatnich lat. Ubisoft przygotował bardzo ciekawą koncepcję, ale nie dopilnował serwerów oraz nie wyeliminował wszystkich błędów przed premierą. Z tego powodu na dobry początek pojawiły się niedogodności związane z wyszukiwaniem spotkań, a później gracze informowali o kolejnych pomyłkach znalezionych w grze.

Na początku tego tygodnia firma opublikowała sporą łatkę – listę zmian znajdziecie w tym miejscu – i choć autorzy wyeliminowali mnóstwo błędów, to jednocześnie stworzyli nowe. W dodatku najnowsze glitche w znaczący sposób wpływają na zmagania – można tutaj wymienić między innymi problemy z detekcją strzałów, sylwetką zawodników, czy też zabijaniem rywali za pomocą noża.

Gracze są wściekli na deweloperów, bo według informacji na oficjalnym forum gry, tytuł od tego tygodnia działa zdecydowanie gorzej. Ubisoft potwierdził większość zastrzeżeń i rozpoczął pracę nad przywróceniem porządku na serwerach…

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/rainbow_six_siege/news/rainbow_six_sieges_latest_update_introduces_hit_detection_glitches_silhouette_bug_and_more.html

Tagi: