Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2016 14:18
Trackmania Turbo zadebiutuje w marcu. Zobaczcie dynamiczny zwiastun
859V

Trackmania Turbo zadebiutuje w marcu. Zobaczcie dynamiczny zwiastun

Mamy pozytywną wiadomość dla fanów wyścigówek. Trackmania Turbo zadebiutuje już w przyszłym miesiącu, a Ubisoft właśnie opublikował zwiastun przedstawiający esencję produkcji. Szykuje się zabawa dla wiernych sympatyków serii. 

Trackmania Turbo to kolejna pozycja, która początkowo miała zadebiutować pod koniec ubiegłego roku, ale deweloperzy postanowili przed samą premierą opóźnić wydanie gry na rynek. Akurat w tym przypadku gracze nie powinni specjalnie narzekać, ponieważ Ubisoft postanowił znacznie ulepszyć i rozbudować pozycję.  

Twórcy poinformowali, że zamierzają zająć się kampanią, interfejsem, rozgrywką w Sieci, ulepszeniem edytora tras, a ponadto zespół postanowił stworzyć dodatkowe funkcje, dzięki którym gracze będą mogli rywalizować ze znajomymi.

Wszystkie prace najwidoczniej zostały zakończone, ponieważ gra wskoczy na półki sklepowe już 24 marca. Dzisiaj możemy spojrzeć na zwiastun, który w sumie opisuje całą rozgrywkę – w tytule gracze kierują dynamicznymi i zwrotnymi samochodzikami, a ich zadaniem jest jak najszybsze dotarcie z punktu A do punktu B. Podczas przejazdów należy doładowywać pojazd i korzystać z różnych elementów map, dzięki którym można uzyskiwać lepsze wyniki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery trackmania turbo Ubisoft zwiastun