Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 15:11
Sony zaprezentowało limitowaną edycję PlayStation 4 z Uncharted 4: A Thief's End
2265V

Sony zaprezentowało limitowaną edycję PlayStation 4 z Uncharted 4: A Thief's End

Japończycy wiedzą jak dogodzić graczom. Firma właśnie zaprezentowała limitowaną wersję PlayStation 4 upiększoną motywem z Uncharted 4: A Thief's End. Na konsoli widnieje oczywiście Nathan Drake! Zobaczcie zwiastun specjalnego wydania.

Japońska korporacja właśnie przedstawiła piękne wydanie PlayStation 4. Konsola ze specjalnym motywem i w ślicznym kolorze trafi do sprzedaży już 27 kwietnia. Warto już teraz rozglądać się za takim wydaniem, ponieważ niektóre zagraniczne sklepy wrzuciły pudełko do oferty. 

Na sprzęcie możecie dostrzec napis „Sic Parvis Magna”, który również został wygrawerowany na pierścieniu Nathana. Ciekawostką na pewno jest fakt, że było to motto Francisa Drake’a, a jednocześnie tak nazywał się drugi etap w Uncharted 3: Oszustwo Drake'a („Greatness from small beginnings”). 

Sony potwierdziło, że już 11 marca będzie można nabyć osobno kontroler, ale szczegóły na ten temat otrzymamy dopiero w późniejszym terminie. Firma przedstawiła również słuchawki pasujące do zestawu - w galerii możecie znaleźć fotki. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: PlayStation 4 Sony uncharted 4: a thief's end