Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2016 07:58
LEGO Star Wars: The Force Awakens już oficjalnie - nowe materiały i data premiery
1516V

LEGO Star Wars: The Force Awakens już oficjalnie - nowe materiały i data premiery

Wczoraj w Sieci zaroiło się od rozmaitych przecieków na temat nowej odsłony serii LEGO, poświęconej ponownie "Gwiezdnym Wojnom". To już oficjalne - LEGO Star Wars: The Force Awakens powstaje z myślą o większości platform. Zobaczcie materiały udostępnione przez GameInformer!

Największy drukowany magazyn branżowy umieścił na swoich stronach internetowych zajawkę LEGO Star Wars: The Force Awakens Gra jest przewodnim tematem najnowszego wydania miesięcznika. Jak zwykle GameInformer będzie nam dawkować informacje udzielane poprzez stronę internetową. Póki co ujawniono krótki filmik dokumentujący wizytę redakcji GI w studiu TT Games.  Dzięki temu klipowi, możemy podejrzeć ekipę deweloperów pracujących nad poziomami dostępnymi w szykowanej grze.


 

Oprócz tego warto zwrócić uwagę, że na Amazon już pojawiły się wpisy dotyczące rzeczonej produkcji. Można tu znaleźć okładkę wersji Deluxe przeznaczonej na PS4, która jest o tyle ciekawa, że prezentuje informacje o "exclusive'ach PlayStation", czyli o dodatkowym pakiecie poziomów Phantom Limb oraz o pakiecie Droidów. Ponadto w wersji Deluxe znajdziemy od razu Przepustkę Sezonową i minifigurkę Finna. Amerykanie będą musieli zapłacić za taki komplet 70 dolarów. Data premiery? 28 czerwca 2016 roku!

Tagi: