Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2016 17:30
100 lat ewolucji zombiaków w popkulturze. Zobaczcie prezentację!
1255V

100 lat ewolucji zombiaków w popkulturze. Zobaczcie prezentację!

Żywe Trupy od wielu lat pojawiają się w książkach, filmach oraz oczywiście w grach. Fani biegającego mięska powinni zobaczyć materiał, który właśnie pojawił się w Sieci. Na Filmie spojrzycie na ewolucję zombiaków.

W ostatnim czasie możemy systematycznie walczyć z żywymi trupami, jednak zombiaki znajdują się w naszej popkulturze od wielu, wielu lat. Dobrym przykładem tych słów jest poniższy materiał, na którym możecie zobaczyć świetną ewolucję.

Twórcy z kanału Top Trending wykonują prawdziwe cuda i zmieniają człowieka nie do poznania. Wybieramy swój, dbamy o odpowiedni makijaż, ustawiamy kamery, wychodzimy na ulicę i tworzymy materiał na miliony wejść! ;)  

Prezentacja wygląda naprawdę wyjątkowo i jeśli lubicie tę tematykę to pewnie poznajecie wszystkich „przedstawicieli”, których mogliście spotkać w grach i filmach. Oczywiście na końcu pojawia się Volatile od Techlandu… Jeśli szykujecie się na dodatek Dying Light: The Following, to możecie mieć pewność, że wielokrotnie spotkacie się z tym przyjemniaczkiem.

Źródło: https://www.vg247.com/2016/02/02/dying-light-volatile-video-zombies/

Tagi: dying light: the following Techland zombie