Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2016 14:32
Kholat w marcu trafi na PlayStation 4. Zobaczcie zwiastun
864V

Kholat w marcu trafi na PlayStation 4. Zobaczcie zwiastun

W połowie ubiegłego roku rodzime studio IMGN.PRO pozwoliło zapoznać się graczom z tragedią na Przełęczy Diatłowa. Gra nie osiągnęła spektakularnego sukcesu, ale już wkrótce z tą opowieścią zapoznają się posiadacze PlayStation 4.  

„Kholat to masa świetnych pomysłów, które niestety nie mogą do końca wykiełkować z powodu strasznie poplątanego scenariusza. Z pewnością jest to gra warta sprawdzenia ze względu na dobrze opracowany aspekt survivalu i fenomenalną grafikę.”

W ubiegłym roku tymi słowami opisał produkcję Mateusz, który miał przyjemność zapoznać się z pozycją na PC. Gra charakteryzuje się pięknymi widokami, trzymającą w napięciu atmosferą, a ponadto twórcy podjęli się zrealizowania bardzo ciekawego tematu.

Tytuł przedstawia historię tragedii na Przełęczy Diatłowa. W 1959 roku grupa rosyjskich alpinistów postanowiła wyruszyć na wyprawę, która nie zakończyła się szczęśliwie. Ciała wszystkich uczestników znaleziono na zboczu „Martwej Góry”. Do dziś nie poznaliśmy przyczyny tych wydarzeń, a deweloperzy z IMGN.PRO postanowili przedstawić swoją wizję dramatu.

Studio potwierdziło przygotowanie wersji na PlayStation 4. Pozycja wskoczy na sprzęt Sony już 8 marca, więc jeśli macie ochotę na ciekawy survival horror nastawiony na eksplorację, to pamiętajcie o tej premierze. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery IMGN.PRO kholat zwiastun