Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 18:16
PlayStation Network padło. Gracze informują o problemach z dostępem do Sieci Sony
2691V

PlayStation Network padło. Gracze informują o problemach z dostępem do Sieci Sony

Jeśli od kilku minut macie problem z zalogowaniem się do PlayStation Network, to nie regulujcie odbiorników i nie resetujcie routerów. Gracze z całego świata informują, że mają problem z dostępem do usługi Sony.

Gracze między innymi z Francji, Niemiec, Anglii, Szkocji, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Włoch, a nawet Stanów Zjednoczonych informują o awarii PlayStation Network. Użytkownicy nie mogą zalogować się na swoje konta i cieszyć się rozgrywką.  

Standardowo na witrynie Sony wszystkie usługi działają, jednak posiadacze PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vity donoszą o niedogodnościach związanych z PSN. Sytuacją zainteresowało się nawet Bungie, które poinformowało, że niektórzy gracze mają problemy z rozgrywką w Destiny

Wiele na to wskazuje, że jest to problem globalny. Miejmy nadzieję, że inżynierowie z japońskiej korporacji szybko uporają się z błędami, ponieważ  wielu graczy najbliższy wieczór chciało spędzić na bieganiu po wirtualnym Nowym Jorku. Testy Tom Clancy's The Division trwają dodatkowe 24 godziny, a Francuzi rozesłali kolejną serię zaproszeń do zabawy. 

A Wy możecie się zalogować na PSN?

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 3 playstation 4 playstation network playstation vita sony