Frakcje 2 skasowane na PS5, ale powstaje The Last of Us 2 Mutliplayer na PC. Wygląda to znakomicie

Gry
316V
The LAst of Us 2
Michał Porębski | Dzisiaj, 11:47
PC

Społeczność niezależnych twórców po raz kolejny udowadnia, że dla pasjonatów nie ma rzeczy niemożliwych. W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź niezwykle ambitnego projektu - wieloosobowej modyfikacji do pecetowej wersji The Last of Us Part II.

Opublikowany materiał, prezentujący wczesne fragmenty rozgrywki, wywołał gigantyczne poruszenie wśród fanów, którzy od lat nie mogą odżałować decyzji Sony o całkowitym skasowaniu oficjalnego, sieciowego spin-offu od Naughty Dog. Z opublikowanych informacji wynika, że prace nad fanowskim kodem są już na bardzo zaawansowanym etapie, a twórcy celują z premierą w wrzesień 2026 roku.

Dalsza część tekstu pod wideo

Informacja o powstawaniu modyfikacji wywołała lawinę komentarzy na growych forach, gdzie błyskawicznie powrócił temat niefortunnej polityki wydawniczej Sony. Wielu graczy otwarcie przyznaje, że to właśnie rynkowa porażka i ślepy pęd korporacji ku masowej produkcji gier-usług pozbawiły ich oficjalnego trybu Factions 2.

Internauci z zachwytem komentują zwiastun, rzucając hasła, że „moderzy robią to, czego Naughty Dog zrobić nie chciało”. Pojawiły się również głosy nadziei, że ta technologia otworzy w przyszłości drzwi do stworzenia pełnoprawnego trybu kooperacji w zręcznościowym module No Return, co dla wielu byłoby spełnieniem najskrytszych marzeń.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do The Last of Us Part II.

Źródło: YouTube

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper