Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 16:04
Cenega wyda w Polsce Valkyria Chronicles Remastered. Gra w dobrej cenie!
890V

Cenega wyda w Polsce Valkyria Chronicles Remastered. Gra w dobrej cenie!

Wielu naszych czytelników czekało na wiadomość o przeniesieniu Valkyria Chronicles Remastered na Zachód, więc na pewno ucieszy Was kolejna informacja dotycząca wydania produkcji. Grą zajmie się w Polsce Cenega. 

Odpicowana wersja Valkyria Chronicles​ zadebiutuje w Polsce, a gracze bez najmniejszych problemów kupią produkcję w pudełku. W informacji prasowej nie pojawiają się szczegóły dotyczące daty oraz ceny produkcji, ale te trafiły już do sklepu Muve.pl – tytuł kupimy za 89,99 zł, a premiera odbędzie się 20 maja!

Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów serii, którzy chętnie odświeżą sobie pamięć i ponownie zapoznają się z opowieścią przygotowaną przez Japończyków w 2008 roku. Miejmy nadzieję, że jest to tylko zapowiedź kolejnej pozytywnej informacji – jeszcze w tym roku na japoński rynek wskoczy Valkyria: Azure Revolution. Dotychczas nie otrzymaliśmy szczegółów na temat premiery tej produkcji w Europie.  

Tak prezentują się kluczowe cechy Valkyria Chronicles Remastered:

  • Silnik graficzny „CANVAS”: Powrót wspaniałej oprawy graficznej, tym razem w rozdzielczości 1080p i w 60 klatkach na sekundę
  • System taktycznej walki „BLiTZ”: Częściowo strategia turowa, częściowo RPG, a częściowo trzecioosobowa strzelanka w czasie rzeczywistym – system „BLiTZ” to unikatowa mechanika, która sprawia, że walki nabierają strategicznego aspektu, pozostającym przy tym pełnymi akcji. Gracz będzie dowodził i rozkazywał swoim żołnierzom i czołgom na 30 różnych polach walki, mierząc się z Imperium.
  • Zapadająca w pamięć historia: Stojący przed obliczem wojny Gunther, Alicia, Largo i reszta niezłomnych członków 7. Drużyny biorą udział w walce o wolność z osobistych powodów i w nadziei, że mimo wszystkich przeszkód uda im się wyzwolić Galię spod jarzma Imperium – a wszystko to dziać się będzie w przerażających okolicznościach wojny.
  • Dodatkowa zawartość DLC: Poza podstawową wersją gry, Valkyria Chronicles Remastered zawiera wszystkie opublikowane do tej pory dodatki – Hard EX Mode, Edy’s Mission, Selvaria’s Mission i Challenge of the Edy Detachment.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: