Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2016 17:00
Bardzo wysokie zainteresowanie This War of Mine: The Little Ones. Koszty produkcji zwrócone przed premierą
873V

Bardzo wysokie zainteresowanie This War of Mine: The Little Ones. Koszty produkcji zwrócone przed premierą

This War of Mine: The Little Ones to kolejny sukces rodzimego studia. Twórcy z 11 bit studios potwierdzili, że gra cieszy się na nowych platformach bardzo wysokim zainteresowaniem i dzięki temu wydatki na stworzenie pozycji zwróciły się już przed premierą. 

Takie informacje zawsze cieszą. Grzegorz Miechowski – prezes 11 bit studios – potwierdził wysokie zainteresowanie produkcją przed premierą. Liczba zamówień przedpremierowych osiągnęła wystarczający poziom, by pokryć wydatki na stworzenie produkcji:

"Sprzedaż pre-orderów przekroczyła nasze oczekiwania jak również szacunki przygotowane przez Deep Silver. To dobry prognostyk jeśli chodzi o możliwą sprzedaż w okresie popremierowym. Przychody z przedsprzedaży "TWoM:TLO" już pokryły nasze wydatki na stworzenie gry."

Jest to bardzo przyjemna wiadomość, która pokazuje, że deweloperzy osiągnęli kolejny sukces. Tym razem opowieść o wojnie chętnie nabyli gracze na konsolach i bez wątpienia twórcy mogą świętować.

Warto jednak zaznaczyć, że gra może wkrótce otrzymać rozszerzenie – Miechowski dodał, że pod względem technicznym zespół jest gotowy na rozszerzenie, ale jeszcze wszystkie szczegóły muszą zostać ustalone:

"Od strony technicznej jesteśmy gotowi, żeby takie DLC wypuścić bardzo szybko. Szczegóły musimy jednak ustalić z naszym partnerem"

Źródło: http://www.bankier.pl/wiadomosc/11-bit-studios-zadowolone-z-przedsprzedazy-TWoM-TLO-wydatki-na-gre-sie-zwrocily-3477906.html

Tagi: