SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.01.2016 18:02
Capcom promuje żywe trupy. Zobaczcie przyjemny zwiastun Resident Evil Zero HD
596V

Capcom promuje żywe trupy. Zobaczcie przyjemny zwiastun Resident Evil Zero HD

Wielki kotlecik Capcomu debiutuje w tym tygodniu, więc firma postanowiła opublikować nowy spot, który ma zachęcić niezdecydowanych do produkcji. Materiał przedstawia esencję gry i zapowiada moc klasycznych atrakcji. 

Od wczoraj możecie zapoznać się z naszą opinią na temat Resident Evil Zero HD. Michał z przyjemnością zapoznał się z tym kotlecikiem, chociaż musimy Was ostrzec, że nie wszystkie opinie na temat produkcji są tak pozytywne.

W Sieci pojawia się sporo narzekania na niektóre elementy pozycji. Oczywiście w przypadku tej pozycji jest to raczej bardzo standardowa sytuacja – Capcom odświeża tytuł, ale twórcy nie bawią się w mocne zmienianie gry, więc niektórzy redaktorzy psioczą na archaizmy.

Moim zdaniem jednak Zero HD wygląda bardzo przyjemnie. Z rozkoszą zapoznałem się z Resident Evil HD (2015) i pewnie w swoim czasie sięgnę również po kolejne mięsko. Najnowszy zwiastun zapowiada premierę i ukazuje przyjemności, które czekają na fanów uniwersum. Szykujcie się na kolejną podróż z zombiakami w roli głównej! ;)

Teraz pozostaje nam tylko czekać na pierwsze fragmenty z Resident Evil 2 Remake. Mam nadzieję, że Japończycy szybko uporają się z tytułem, bo akurat na dwójkę mam sporą ochotę.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom resident evil zero hd trailer zwiastun