Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2016 16:01
Nadciąga wielki koniec piractwa? Nowoczesne zabezpieczenia są podobno nie do złamania
4044V

Nadciąga wielki koniec piractwa? Nowoczesne zabezpieczenia są podobno nie do złamania

Piractwo wciąż negatywnie wpływa na naszą branżę, ale według najnowszych informacji w przeciągu dwóch najbliższych lat twórcy cracków mają ostatecznie zakończyć pracę. Najnowsze zabezpieczenia są podobne nie do złamania. 

Chińczycy z forum 3DM, zajmujący się tworzeniem cracków do gier, informują, że w przeciągu dwóch najbliższych lat technologia antypiracka zupełnie wyleczy branżę. System Denuvo już teraz podobno znajduje się na takim poziomie, że piraci nie potrafią złamać najnowszych produkcji. Dobrym przykładem tych słów jest między innymi FIFA 16 oraz Just Cause 3. W przypadku dzieła Avalanche Studios przedstawiciele 3DM wypowiadają się w następujących słowach:

„Sądzę, że nadal można złamać Just Cause 3, ale obawiam się, że przy aktualnych trendach rozwoju technologii szyfrowania, za dwa lata nie będzie już pirackich gier.”

Crackerzy podobno nawet stracili nadzieję, że uda im się złamać Just Cause 3, ale postanowili nadal walczyć z zabezpieczeniami. Mimo wszystko cała sytuacja jest bardzo ciekawa, ponieważ pokazuje, że nawet najbardziej znani „żeglarze” tracą nadzieję i pewnie w niedalekiej przyszłości zakończą swoje podboje.  

Aktualnie z Denuvo korzysta jeszcze między innymi Mad Max, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Batman: Arkham Knight, Battlefield: Hardline czy też Lords of the Fallen. Oczywiście część tytułów z listy zostało złamanych, ale technologia jest wciąż rozwijana.

Co sądzicie o tej sytuacji – branża w końcu zostanie wyleczona?

Źródło: https://torrentfreak.com/no-more-pirate-games-in-two-years-group-warns-160106/

Tagi: pc piractwo torrenty

Nie przegap