SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2016 15:02
Rebecca i Billy eliminują truposze. Zobaczcie najnowszy fragment rozgrywki z Resident Evil Zero HD
579V

Rebecca i Billy eliminują truposze. Zobaczcie najnowszy fragment rozgrywki z Resident Evil Zero HD

Niemrawych zombie nigdy za wiele, a pod koniec miesiąca zainteresowani otrzymają możliwość ponownego zapoznania się z prequelem do pierwszego Resident Evil. Gra na kolejnym materiale wygląda przyjemnie.  

Capcom odświeża kolejną odsłonę Resident Evil, z którą zainteresowani zapoznają się już 22 stycznia. Zero HD wygląda bardzo przyjemnie, ponieważ deweloperzy zajęli się odrestaurowaniem oprawy, ale jednocześnie nie tracili czasu na ponadprogramowe ingerencję w rozgrywkę. Dzięki temu w grze nadal można wyczuć „starego ducha serii”.

Odświeżenie akurat tej odsłony może się okazać dla Japończyków prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Już Resident Evil HD (2015) zanotował wyśmienite wyniki, ale nie możemy zapomnieć, że z prequelem do pierwszej odsłony nie mogli zapoznać się wszyscy fani uniwersum. Dotychczas gra zadebiutowała wyłącznie na konsolach Nintendo.

Japońska korporacja pracuje już nad Resident Evil 2 Remake i pewnie w niedalekiej przyszłości rozpoczną się prace nad odsmażeniem trójki… Włodarze Capcomu nie ukrywają, że z przyjemnością zajmują się wersjami „HD”, ponieważ gracze na całym świecie bardzo chętnie zapoznają się z kultowymi tytułami ekipy.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: capcom gameplay resident evil zero hd

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Resident Evil Zero HD
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme