Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 05.01.2016 11:00
Tetsuya Nomura komentuje obecność Lightning na reklamach Louis Vuitton. Mamy nowe zdjęcia
737V

Tetsuya Nomura komentuje obecność Lightning na reklamach Louis Vuitton. Mamy nowe zdjęcia

Lightning - bohaterka serii Lightning Returns: Final Fantasy XIII występuje od jakiegoś czasu w reklamach ciuchów marki Louis Vuitton. Twórcy gry są bardzo zadowoleni ze współpracy z francuską firmą.

Bohaterka gry jako modelka? Świat się zmienia. Lightning wskakuje w ciuszki SERIES 4 od Louis Vuitton, które zadebiutują w ekskluzywnych sklepach tej marki na przełomie wiosny i lata tego roku. Dzisiaj otrzymaliśmy dwa dodatkowe obrazki promocyjne oraz wypowiedź samego Tetsuyi Nomury.

Nowe zdjęcia Lightning, począwszy od pozy, zostały wymyślone przez dyrektora artystycznego Louis Vuitton. Nasza ekipa grafików również wykonała kawał dobrej roboty, mimo bardzo napiętego planu pracy. To nie jest promocja gry, ale jesteśmy bardzo zaszczyceni tym, że nasza bohaterka została wybrana, by reprezentować międzynarodową markę.

Nicolas Ghesquière - dyrektor artystyczny Louis Vuitton przyznał, że "wirtualne piękno gier wideo" jest bardzo ważnym elementem filozofii jego nowej kolekcji i bohaterki takie jak Lightning doskonale pasują, by reprezentować dzielne kobiety gotowe do podjęcia działań. To także symbol nowych procesów artystycznych zachodzących w świecie oraz ucieleśnienie świata globalnej komunikacji i sieci społecznościowych.

Patrząc na sprawę bardziej przyziemnie - to nic dziwnego, że wybrano akurat tę bohaterkę, gdyż mechanika trzeciej części FFXIII obracała się wokół zmieniania ciuchów w locie. Jak wam się podoba taka kreacja Lightning?

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/01/04/tetsuya-nomura-comments-on-lightnings-role-as-a-louis-vuitton-model-more-image-released/

Tagi: final fantasy xiii lightning returns: final fantasy XIII louis vuitton Square Enix