Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.12.2015 17:40
Fani tworzą film w uniwersum Wiedźmina - poznajcie Pół Wieku Poezji Później
1463V

Fani tworzą film w uniwersum Wiedźmina - poznajcie Pół Wieku Poezji Później

Tomasz Bagiński od wielu lat przygotowuje się do tworzenia wielkiej produkcji w uniwersum Wiedźmina, ale nie tyko znany i ceniony reżyser chce przedstawić w tym świecie swoją opowieść. Poznajcie Pół Wieku Poezji Później i zainteresujcie się projektem przygotowanym przez fanów dla fanów. 

Przed wielką premierą Wiedźmina od Tomasza Bagińskiego, fani tego uniwersum prawdopodobnie będą mogli zobaczyć produkcję przygotowaną od fanów dla fanów. Na PolakPotrafi.pl trwa zbiórka pieniędzy na projekt zatytułowany „Pół Wieku Poezji Później”. Twórcy postanowili przygotować 30 minutowy film, na który potrzebują 27 tysięcy złotych. Aktualnie uzbierano 15556 zł.

Tak jak wspomniałem za tytuł odpowiadają sympatycy świata Sapkowskiego, którzy postanowili w tak ciekawy sposób podziękować za błogi czas spędzony z Wiedźminem. Aktualnie zrealizowano zdjęcia próbne, które moim zdaniem wyglądają naprawdę ciekawie.

Interesującym zagadnieniem jest fakt, że autorom udało się zainteresować Pół Wieku Poezji Później znanych aktorów – w filmie ma wystąpić między innymi Mariusz Drężek oraz Zbigniew Zamachowski. Jeśli chcecie zainwestować w film, to zapoznajcie się z pełną informacją na PolakPotrafi. Zbiórka trwa jeszcze 15 dni.  

Za podesłanie odnośnika do informacji, dziękuję użytkownikowi Tomci__PL.

Źródło: https://polakpotrafi.pl/projekt/pol-wieku-poezji-pozniej-wiedzminskie-fan-fiction

Tagi: film Pół wieku poezji później wiedźmin