Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2015 17:04
Cycki na plaży, czyli twórcy chwalą się Soft Engine 2.0 na PlayStation 4 w Dead or Alive: Xtreme 3
1906V

Cycki na plaży, czyli twórcy chwalą się Soft Engine 2.0 na PlayStation 4 w Dead or Alive: Xtreme 3

W przeciągu najbliższych 12 miesięcy na japońskim rynku zadebiutuje Dead or Alive: Xtreme 3 i choć gra nie zapowiada się na wielki hit dla wszystkich sympatyków serii, to jednak pozycja może osiągnąć spory sukces. Nie za sprawą rozgrywki, ale dzięki Soft Engine 2.0 oraz wykorzystaniu gogli PlayStation VR.  

Dead or Alive: Xtreme 3 zostało zapowiedziane 4 miesiące temu i gra zmierza wyłącznie na rynek azjatycki. Nikogo nie powinna dziwić ta sytuacja, ponieważ gra jest dość... Specyficzna. Nie jest to kolejna bijatyka, a produkcja obładowana mini-gierkami, w których piękne bohaterki pokazują swoje kształty na plaży.

Twórcy nie ukrywają, że ostatnie miesiące spędzili na dopracowaniu Soft Engine 2, czyli specjalnej technologii, dzięki której biust bohaterek jest bardziej jędrny i ma zachowywać się niczym ten prawdziwy. Rezultat prac możecie ocenić na poniższym filmie, który właśnie skupia się na „miękkim silniku”.

Gra może w Japonii odnieść spory sukces, ponieważ twórcy zamierzają na start wykorzystać do tytułu PlayStation VR – na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy z wielką przyjemnością pobaraszkują z dziewczynami w piasku… 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2015/12/28/new-dead-or-alive-xtreme-3-gameplay-video-shows-soft-engine-in-action-on-ps4/

Tagi: dead or alive: xtreme 3 gameplay Team Ninja tecmo koei