Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2015 17:37
Twórcy Ori and the Blind Forest przypominają o ulepszonej wersji. Wkrótce otrzymamy niezbędne informacje
658V

Twórcy Ori and the Blind Forest przypominają o ulepszonej wersji. Wkrótce otrzymamy niezbędne informacje

Moon Studios nie zakończyło prac nad Ori and the Blind Forest. Ta wyjątkowa historia wkrótce zostanie rozszerzona, a studio nadal przygotowuje elementy, które trafią do Definitive Edition.  

Major Nelson w sierpniu poinformował o nadciągającym dodatku do Ori and the Blind Forest. Deweloperzy z Moon Studios postanowili rozszerzyć swoją historię i przygotowują nowe lokacje, elementy w rozgrywce oraz bardzo możliwe, że protagonista otrzyma kilka nowych umiejętności.

Dotychczas nie otrzymywaliśmy o Definitive Edition wielu informacji, ponieważ twórcy w pełni poświęcili się przygotowaniu ulepszonej wersji tytułu. Gra miała zadebiutować na rynku do końca 2015 roku, ale autorzy poinformowali, że potrzebują o wiele więcej czasu – premiera odbędzie się wiosną, czyli gry możemy oczekiwać w okolicach 20 marca a 22 czerwca!

Jest to znaczne opóźnienie, ale możemy mieć przynajmniej nadzieje, że twórcy zaoferuje śmiałkom kolejne wyjątkowe wyzwania. Warto na pewno dodać, że Moon Studios opracowywało Ori and the Blind Forest przez 5 lat, ale koszty przygotowania dzieła zwróciły się w tydzień.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft Moon Studios ori and the blind forest pc xbox 360 xbox one

Nie przegap