Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2015 16:47
Startuje "Polska Liga PlayStation Plus" - spore nagrody dla fanów rywalizacji!
1455V

Startuje "Polska Liga PlayStation Plus" - spore nagrody dla fanów rywalizacji!

PlayStation Polska właśnie zapowiedziało rodzimą odsłonę „Ligi PlayStation Plus”! Na start gracze mogą wziąć udział w turnieju w Star Wars: Battlefront (2015). Zainteresowani? Mamy dla Was wszystkie szczegóły. 

Rodzimy oddział PlayStation właśnie przedstawił informacje o „Lidze PlayStation Polska” w Star Wars: Battlefront (2015). Nie będą to zmagania drużynowe, czy też bezpośrednia rywalizacja z innymi zawodnikami, a organizatorzy postawili na pojedynkowanie się w misji „Przetrwanie na Tatooine”. Tak prezentuje się opis rozgrywek:

"Polska Liga PlayStation Plus odbywa się w grze Star Wars Battlefront w wersji na PlayStation 4. W rozgrywkach może wziąć udział nieograniczona liczba dwuosobowych drużyn, które będą rywalizować o najlepszy czas na mapie „Przetrwanie na Tatooine” w trybie kooperacji. Rozgrywka musi być prowadzona na wysokim poziomie trudności w trybie kooperacji online, lub na jednej konsoli, na podzielonym ekranie."

Rozgrywki startują już 18 grudnia i potrwają do 29 stycznia. Pełen regulamin znajdziecie w tym miejscu. Oczywiście zachęcamy do zainteresowania się wydarzeniem, ponieważ organizatorzy przygotowali spore nagrody:

  • 1 miejsce: 2x Dualshock 4 Star Wars Edition, Headset PS4 + 3 miesiące abonamentu PlayStation Plus
  • 2 miejsce: 2x DualShock 4 + 3 miesiące abonamentu PlayStation Plus
  • 3 miejsce: 2x PlayStation Camera + 3 miesiące abonamentu PlayStation Plus

Pewnie w przyszłości PlayStation Polska postara się o kolejne zawody i możecie mieć pewność, że nasza redakcja poinformuje Was o wszystkich wydarzeniach.

Poniżej przedstawiamy również film, na którym Kinga odpowiada na pytania dotyczące PlayStation Plus. To jak, strzelacie? ;)

Źródło: Twitter.com

Tagi: liga playstation plus playstation 4 playstation plus sony