redakcja PPE redakcja PPE 24.12.2015 21:00
DEBEŚCIAKI 2015 - Najlepsza gra rodzinna
611V

DEBEŚCIAKI 2015 - Najlepsza gra rodzinna

Rok 2015 dobiega końca, czas więc na podsumowania! Zapraszamy wszystkich czytelników naszego portalu do tegorocznej edycji Debeściaków. Przez najbliższe dni będziecie mogli wziąć udział w 24 ankietach, a dzięki Waszym głosom wybierzemy najlepsze gry 2015 roku w poszczególnych kategoriach oraz tę jedyną, wyjątkową GRĘ ROKU. Startujemy!

W tym roku głosowania przebiegają nieco inaczej niż zazwyczaj. Ankieta dostępna jest w całości tutaj, natomiast newsy z kolejnymi kategoriami i nominacjami będą pojawiały się przez najbliższe dni na PPE (do 27 grudnia włącznie). Zapraszamy wszystkich do dyskusji o nominowanych grach we wskazanych newsach.

Najciekawsze komentarze dla każdej kategorii mają szansę trafić do podsumowania roku, które znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme!

Co należy zrobić, aby móc znaleźć się na łamach miesięcznika? Należy zagłosować w ankiecie, a następnie dodać swój komentarz pod newsem z daną kategorią. W treści komentarza prosimy napisać na kogo głosowaliście oraz uzasadnić swój wybór.

Wyniki Debeściaków 2015 znajdziecie w lutowym numerze PSX Extreme (w sprzedaży od 27 stycznia) oraz w późniejszym terminie (po premierze pisma) również na PPE.pl.  

Najlepsza gra rodzinna - nominacje:

Zagłosuj w ankiecie na Debeściaki 2015 PPE.pl

Tagi: Debeściaki rodzina