Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2015 20:17
Szykujcie się na kolejną tonę informacji z Final Fantasy XV. Twórcy zapowiadają prezentację
658V

Szykujcie się na kolejną tonę informacji z Final Fantasy XV. Twórcy zapowiadają prezentację

Square Enix nie próżnuje i właśnie zapowiedziało kolejne spotkanie z fanami. Twórcy chcą przedstawić najnowszą wersję produkcji oraz opowiedzieć o szczegółach gry! Przygotujcie się na to wydarzenie. 

Na Twitterze Final Fantasy XV pojawiła się informacja o kolejnym Active Time Report, na którym otrzymamy świeże informacje o produkcji. Studio zapowiedziało nowy fragment rozgrywki z walki, na których zobaczymy kilka magicznych sztuczek oraz informacje o Niflheim Empire, czyli wrogim narodzie z FFXV.

Deweloperzy podczas spotkania zdradzą również wiadomości dotyczące „specjalnego eventu Final Fantasy XV”, który odbędzie się w marcu. Możemy mieć pewność, że firma szykuje na ten dzień prawdziwą bombę – jeśli nawet na Active Time Report otrzymujemy zapowiedź imprezy. Wiele na to wskazuje, że na wspomnianym show otrzymamy szczegóły dotyczące daty premiery piętnastki… Warto tutaj na pewno wspomnieć o dość dziwnym pytaniu, które pojawiło się na stronie gry. Premiera latem jest możliwa?

Wracając jeszcze do samego ATR – bardzo chętnie zerknę na nowy gameplay, który mam nadzieje jednocześnie zaprezentuje nową lokację… Mam już dość oglądania tej polany z Episode Duscae.

Tagi: Final Fantasy XV hajime tabata Square Enix